na zdjęciu wójt gminy Tadeusz Chrószcz wraz z przewodniczącą rady gminy Krystyna Klocek przekazuje chleb dożynkowy proboszczowi Januszowi Jojko

W ubiegłą niedzielę tj. 13 września w naszej gminie rolnicy dziękowali za tegoroczne plony oraz bezpieczne żniwa. Msza święta dziękczynna pod przewodnictwem księdza proboszcza Janusza Jojko odbyła się o godzinie 9.00 w kościele pw. Św. Stanisława B. i M. Wierni w towarzystwie pocztów sztandarowych, wójta Tadeusza Chrzószcz, przewodniczącej rady Krystyny Klocek oraz radnych gminy podziękowali za urodzaj tegorocznych plonów. Został poświęcony chleb oraz przygotowana przez Koło Gospodyń malownicza korona dożynkowa.

W piątek 20 grudnia, osoby starsze i samotne z naszej gminy, spotkały się przy wspólnym stole, na zorganizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej spotkaniu opłatkowym. Rozmowom i serdecznościom nie było końca! Po powitaniu gości i złożeniu życzeń przez kierowniczkę OPS - Krystynę Malinę, także Wójt Gminy - Tadeusz Chrószcz, życzył wszystkim, przede wszystkim "szlachetnego zdrowia", jak również spokoju i radości. Życzenia popłynęły także od reprezentującej Radę Gminy Ewy Skupień i księży: Janusza Jojko i Jacka Moronia. Spotkanie uświetniła grupa "CODA" oraz „PIEGI" z krótkim repertuarem kolędowym.
ZOBACZ GALERIE